Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Willa Boksze-Osada

Boksze-Osada, podlaskie

  • 5 900 000 zł
  • 290 m²
  • 20 344,83 zł/m²

Zdjęcie

Paweł Owsiejczuk

Skontaktuj się

Willa Boksze-Osada

Boksze-Osada, podlaskie

zaktualizowane:
12 maja 2026

5 900 000 zł

290 m²

20 344,83 zł/m²

Willa Boksze-Osada

Zaktualizowane: 12 maja 2026

5 900 000 zł 290 m² 20 344,83 zł/m²

Warto zadzwonić

wysokie zainteresowanie

Rodzaj domu:
rezydencja
Liczba pokoi:
8
Powierzchnia działki:
47 679 m²
Miejsce postojowe:
na podjeździe
Rok budowy:
2004

Rodzaj domu:

rezydencja

Liczba pokoi:

8

Powierzchnia działki:

47 679 m²

Miejsce postojowe:

na podjeździe

Rok budowy:

2004

Szczegóły ogłoszenia

  • Typ oferty: dom na sprzedaż
  • Cena: 5 900 000 zł (20 344,83 zł/m²)
  • Rynek: wtórny
  • Forma własności: własność
  • Charakterystyka domu 290 m², 8 pokoi, 5 łazienek; stan: wysoki standard
  • Budynek: rezydencja; rok budowy: 2004
  •   materiał budowy: pustak
  •   okna: plastikowe
  • Działka: 47 679 m²
  •   kształt: nieregularny; teren zróżnicowany
  •   dojazd drogą asfaltową
  • Powierzchnia dodatkowa: taras, piwnica
  • Wyposażenie: dom umeblowany
  • Kuchnia: oddzielna
  • Łazienka: oddzielne WC
  • Media: prąd, woda miejska / wodociąg, szambo; ogrzewanie: elektryczne, piec, własne, centralne ogrzewanie
  • Bezpieczeństwo: domofon/wideofon
  • Miejsce parkingowe: na podjeździe

Lokalizacja

Opis nieruchomości

WYJĄTKOWA OKAZJA INWESTYCYJNA: Gotowy ośrodek wypoczynkowy z 400-metrową prywatną linią brzegową na Suwalszczyźnie
Kluczowe parametry inwestycji:
- Zabudowa: Reprezentacyjny, murowany pensjonat (blisko 300 m²) oraz dwa w pełni wyposażone, całoroczne domy z drewna (każdy po 102 m² powierzchni użytkowej).

- Unikatowy atut: Prywatna, piaszczysta plaża i aż 400 metrów własnej linii brzegowej. (...)

Agent

Paweł Owsiejczuk

502 252...

502 252 524

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

502 252...

502 252 524

Z góry dziękujemy za powołanie się na Nieruchomosci-online.pl

Administratorem danych osobowych są NNV sp. z o.o. i Ogłoszeniodawca. Cele przetwarzania i Twoje prawa.